Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Емманюель Макрон був більш переконливим

Автор:

|

Травень 04, 2017

|

Рубрика:

Емманюель Макрон був більш переконливим

Українські засоби масової інформації 4 травня надали багато уваги телевізійним дебатам двох претендентів на посаду президента Франції. Адже для нашої держави як ніколи важливо, хто саме переможе на цих виборах.

Ультра-права Марін Ле Пен, нагадаємо, нещодавно побувала у Москві, де її прийняв Володимир Путін. Вона неодноразово називала Крим російським і скептично ставиться до Євросоюзу. Натомість центрист Еммануель Макрон однозначно є класичним європейським політиком. І він сказав на дебатах те, чого від нього чекали в Україні: «Я не буду підкорятися диктату Путіна, і в цьому моя відмінність від пані Ле Пен». Отож, в разі його перемоги Москва отримає жорсткого і послідовного опонента. Еммануель Макрон вважає, що Росія повинна виконувати взяті на себе зобов’язання щодо конфлікту на Донбасі.

Дебати тривали 160 хвилин. За ними уважно спостерігали кілька мільйонів французів, більшість яких (63%) визнали Еммануеля Макрона більш переконливим. Другий тур президентських виборів відбудеться у Франції 7 травня.

Світлина ЕРА: глядачі уважно стежать за дебатами в одному з паризьких барів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...