Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Електронний вартовий українського неба

Автор:

|

Жовтень 13, 2017

|

Рубрика:

Електронний вартовий українського неба

Так можна назвати новий 3D оглядовий локатор моделі 80К6Т, який презентував на виставці «Зброя та безпека-2017 державний концерн «Укроборонпром». Розроблено  новинку у Запоріжжі Науково-виробничим комплексом «Іскра».

Радар здатен фіксувати повітряні об’єкти на відстані до 500 кілометрів і на висоті від 0 до 40 кілометрів та ще й при цьому відслідковувати до 500 цілей одночасно. Велика зона огляду за кутом місця (до 70 градусів) дозволяє виявляти тактичні та оперативно-тактичні ракети. А завдяки спеціальній системі обробки сигналів, від новинки не сховаються малорозмірні та крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу. Радар зможе працювати із зенітно-ракетними комплексами, що стоять на озброєнні українського війська, а тому значно посилить протиповітряну оборону. Для розгортання вистачає 10-15 хвилин.

«Головною особливістю 80К6Т стала цифрова фазована активна решітка. Ця технологія дозволяє виявляти та супроводжувати цілі з надвисокою точністю. При цьому, завдяки тільки одній станції виконується одночасне вимірювання положення цілі одразу за трьома координатами: дальністю, азимутом та висотою, тобто створюється 3D-модель. Раніше для цього потрібно було застосувати одразу два радари», – розповів «Укроборонпром» на своєму сайті у п’ятницю, 13 жовтня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply