Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Екскурсія у Солсбері, що збіглася з отруєнням

Автор:

|

Вересень 13, 2018

|

Рубрика:

Екскурсія у Солсбері, що збіглася з отруєнням

Російський телеканал RT у четвер, 13 вересня, оприлюднив інтерв’ю з Русланом Бошіровим і Олександром Петровим, яких у Великій Британії оголосили підозрюваними у справі про замах на колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочку Юлію. Зосередимо увагу читачів на кількох ключових моментах.

На питання телеведучої «Хто ви такі?» її співрозмовники підтвердили, що їм справді належать імена, названі британськими слідчими. Як твердить керівництво телеканалу, ці люди зателефонували у той сам день, як про них вперше згадав російський президент Володимир Путін. Дивний збіг, але згодом телеглядачі дізналися про ще більш дивні.

Чоловіки розповіли, що зацікавилися містом Солсбері як туристи, бо хотіли подивитися на кафедральний собор. Те, що вони чомусь їздили туди двічі, пояснили тим, що 3 березня був сильний снігопад, що перешкодив прогулянці. А наступного дні погода поліпшилася.

Підозрювані також заявили, що не знали, хто такий Сергій Скрипаль, і не знають, чи наближалися до його дому. Вони заперечують, що у них була з собою речовина «Новачок» і твердять, що не працюють у російських спецслужбах. Назвали себе «підприємцями середньої руки» у галузі фітнес-індустрії та спортивного харчування.

І нарешті поскаржилися, що після звинувачень з боку Великої Британії їх життя перетворилося на страшний сон.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply