Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Екс-президенти України теж за автокефалію 

Автор:

|

Травень 08, 2018

|

Рубрика:

Екс-президенти України теж за автокефалію 

У вівторок, 8 травня, Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор  Ющенко дали спільну прес-конференцію в агенції «Укрінформ». Вони підтримали ініціативу чинного президента Петра Порошенка щодо створення Єдиної Української Помісної Церкви і підписали з цього приводу звернення до українського народу.

Перший президент України Леонід Кравчук так сформулював загальну думку: «Ми вважаємо, що надання автокефалії Константинопольскою матір’ю-церквою відіграє важливу роль у зміцненні незалежності України, духовної та національної єдності нашого народу, розвитку релігійної свободи, сприятиме зміцненню міжконфесійного діалогу в нашій країні».

Як повідомлялося раніше, Петро Порошенко 17 квітня заявив, що підготував звернення до Вселенського патріарха із проханням видати Томос щодо автокефалії Православної Церкви в Україні. Верховна Рада 19 квітня ухвалила постанову про підтримку звернення Президента України до Вселенського патріарха Варфоломія щодо створення Єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Світлина «Укрінформу»: прес-конференція за участі екс-президентів України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply