Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Екс-президент Грузії стане прем’єром України?

Автор:

|

Листопад 19, 2017

|

Рубрика:

Екс-президент Грузії стане прем’єром України?

У неділю, 19 листопада, на площі Конституції під Верховною Радою України відбулася чергова акція, ініційована лідером партії «Руху нових сил» Міхеілом Саакашвілі. І знову їй бракувало масовості. За оцінками кореспондентів інтернет-видання «Українська правда», на віче прийшло кілька сотень людей. Однак плани перед ними було змальовано дуже масштабні.

«Україна потребує нової влади, створення нового уряду, маємо разом створити їх, я готовий робити це разом з вами. Маємо знайти нових людей для нового уряду… Я готовий разом з вами очолити цей процес і готовий очолити цей уряд, якщо потрібно», – проголосив  Міхеіл Саакашвілі. Він також анонсував на 3 грудня початок «народного імпічменту».

Нагадаємо, що 17 жовтня у Києві почалася акція опозиційних до нинішньої влади політичних сил, які вимагали реальних реформ – скасування депутатської недоторканності, зміни виборчого законодавства і створення Антикорупційного суду. Через два дні протест під Верховною Радою став справою лише «Руху нових сил» і депутатів від «Самопомочі». Представники всіх інших партій їх покинули.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...