Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Екс-чемпіон не зрозумів, чого від нього хочуть

Автор:

|

Червень 09, 2017

|

Рубрика:

Екс-чемпіон не зрозумів, чого від нього хочуть

Учора ми писали, що працівники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) зареєстрували кримінальне провадження щодо можливого внесення прославленим боксером, а нині – мером Києва Віталієм Кличком недостовірних даних в електронну декларації. Нагадаємо, що почалося усе з журналістського розслідування програми «Схеми» – спільного проекту «Радіо Свобода» та телеканалу «UA:Перший». У ньому звернуто увагу, що чинний міський голова столиці України не вніс у свою е-декларацію нерухомість у Гамбурзі та Лос-Анджелесі.

Сьогодні, 9 червня, Віталій Кличко спробував завдати удар у відповідь. Він написав у мережі Facebook: «Щодо «сенсації» про нібито розслідування щодо моїх нібито незадекларованих будинків. НАБУ перевіряє мою декларацію? Так. Це їх робота перевіряти інформацію, зокрема, і за зверненням громадських організацій, депутатів чи журналістів. Перевіряти, навіть, коли справи, фактично немає, і коли змушують робити це повторно… А любителям «жувати повітря» скажу: всю необхідну інформацію і пояснення я надав НАБУ вже давно. Все, що належить мені, я задекларував – чесно і згідно з законодавством. Когось цікавлять будинки? – Теж говорив, що належать вони компаніям мого брата. Як я чи мій брат заробили свої статки? Про це знає весь світ. Тому, «друзі», не шукайте чорну кішку в темній кімнаті».

Ми вдалися до такої обширної цитати, щоб не переповідати своїми словами реакцію Віталія Кличка і не спотворити її ненароком при цьому. А реакція абсолютно не зрозуміла, як на людину, що так довго прожила у тому світі, де прийнято чітко і згідно з вимогами декларувати майно, спокійно реагувати на критику і поважати право журналістів шукати істину. Колишній король боксерського рингу, схоже, так і не зрозумів, чого від нього хочуть. А все так просто. Журналісти знають, яким шляхом брати Клички заробили свої статки. Але вони також хочуть знати, чому не все з цього заробленого внесено у декларацію. Адже маленька неправда породжує велику недовіру.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply