Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Панамський слід у російській столиці

Автор:

|

Квітень 06, 2016

|

Рубрика:

Панамський слід у російській столиці

MICT_n__16-04-06__09_Путін-Панама

У Москві однозначно є люди, які водночас відзначаються громадянською мужністю і креативністю. В цьому можна переконатися з публікації на сайті openrussia.org, яка розповідає про оригінальний постер на зупинці громадського транспорту в районі Земляного валу.

На плакаті зображено чоловіка, однозначно схожого на президента Росії Володимира Путіна. В зубах він тримає цигарку, на носі – окуляри від сонця. А під картинкою напис: «Яка Панама?»  Зрозуміло, що йдеться про публікацію документів, названих «панамським архівом». Бо кремлівська пропаганда всіляко відгороджує свого боса від Офшорного скандалу. Однак прискіпливі журналісти таки знайшли офшор вартістю $2 млрд у віолончеліста Сергія Ралдугіна. А це давній друг нинішнього російського президента, хрещений батько його доньки. Виявлено ще кілька офшорів, що належать особам з близького оточення Володимира Путіна.

Постер настільки зацікавлює перехожих, що вони фотографують його і поширюють  світлини у соцмережах. А сама ця новина, передрукована багатьма ресурсами, викликала дуже жваве обговорення в Інтернеті.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply