Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 26, 2020

Офшорні компанії знайдено і в Білорусі

Автор:

|

Квітень 06, 2016

|

Рубрика:

Офшорні компанії знайдено і в Білорусі

MICT_n__16-04-06__10_Офшори-Білорусь

Перелік фігурантів «панамського архіву» вражає широкою географією. Буквально від Москви до холодних арктичних морів. Нема там тільки білоруських високо посадовців. Виникла підозра. А може рішучий Олександр Лукашенко диктаторськими методами заборонив контактувати з офшорами? Наша редакція вирішила дослідити це питання.

З’ясувалося, що і в білоруському бізнесі теж присутні офшорні компанії. Їх перелік затверджений указом президента Білорусі в 2006 році і після редагування в 2014 році складається з 52 юрисдикцій.

Ось один з прикладів такої співпраці. Представництво кіпрської Eastleigh Trading Limited відкрилося в Мінську в 2007 році. Через рік ця компанія спільно з «БТ Телекомунікації» уклала з білоруським державою інвестиційний договір на будівництво поруч з Будинком уряду комерційного і культурного центру на місці колишньої фабрики-кухні та ресторану «Папараці-кветка». Громадське обговорення проекту, який передбачає спорудження двох будівель заввишки 7 і 8 поверхів, пройшло без зауважень. До складу комплексу увійдуть офіси, виставкові приміщення, кафе, прес-центр, відділення банку і паркінг на 245 місць.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply