Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Є шанс на обмін політв’язня Романа Сущенка

Автор:

|

Вересень 12, 2018

|

Рубрика:

Є шанс на обмін політв’язня Романа Сущенка

Верховний суд Росії у середу, 12 вересня, відмовив захисту українського журналіста в апеляційних скаргах і залишив у силі вирок – 12 років за звинуваченням у шпигунстві. Однак надії та те, що Роман Сущенко таки буде звільнений з російського ув’язнення, залишаються.

Його громадський захисник Марко Фейгін в інтерв’ю українському телеканалу «Прямий» наголосив: «Роман готовий написати цей нещасний папір з проханням про помилування. Я не бачу в цьому жодної проблеми, і Роман зі мною згоден, оскільки не важливо, що ти напишеш, головне – опинитися у Києві». При цьому Роман Сущенко як і раніше не визнає свою провину і прохання про помилування не свідчитиме, що він її вирішив визнати.

Тим часом російська агенція ТАСС 12 вересня навела слова речника Кремля Дмитра Пєскова, який прозоро натякнув, що обмін засудженого українського журналіста чималою мірою залежить від зусиль кума Володимира Путіна Віктора Медведчука.

Нагадаємо, що Роман Сущенко працював власним кореспондентом «Укрінформу» у Франції. У вересні 2016 року приїхав до Москви з приватним візитом, але його затримали, звинуватили у шпигунстві й засудили.

Світлина: Роман Сущенко і Марко Фейгін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply