|

Серпень 08, 2016

|

Kulish

Вона срібна. А здобув її 8 серпня стрілець Сергій Куліш. 23-річний спортсмен з Черкас у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів зайняв друге місце з результатом 204.6, пропустивши вперед тільки італійця Нікколо Кампріані (206.1). Президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Сергій Бубка привітав першого українського призера Ігор-2016, а також тренерський склад збірної та Федерацію стрільби України з чудовим здобутком. І відзначив справжній спортивний характер нашого влучного стрільця.

Після змагань Сергій сказав прес-службі НОК України, що під час змагань не думав про олімпійську медаль, а намагався працювати у звичному руслі, щоб не припуститися помилок. Просто робив свою роботу, щоб виконати завдання, поставлені напередодні вкрай важливого старту». І додав: «Кожен спортсмен має мрію потрапити на Олімпійські ігри, а в мене є і Олімпійська медаль. Це дуже багато для мене значить».