Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Чи винен Джордж Сорос у нападі на Угорщину?

Автор:

|

Листопад 20, 2017

|

Рубрика:

Чи винен Джордж Сорос у нападі на Угорщину?

Атакує він країну, начебто, через свої неурядові організації. Таку думку висловив заступник голови правлячої в Угорщині партії «Фідес» Гергели Гуляс, повідомляє 20 листопада інтернет-видання «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

За твердженням партійного функціонера, слова відомого американського фінансиста і мецената про те, що уряд Угорщини, здійснюючи кампанію проти нього, брехав та застосовував антимусульманську та антисемітську риторику «не мають під собою підстав». Гергели Гуляс також зазначив, що Джордж Сорос разом із Євросоюзом просувають «промігрантський» порядок денний.

Раніше сам пан Сорос заявив, що кампанія уряду Угорщини проти нього базується на «спотворенні та брехні» і спрямована на створення зовнішнього ворога. Народжений в Угорщині Джордж Сорос тривалий час підтримує ліберальні цінності у Східній Європі та виступає проти націоналістів, зокрема, й проти уряду прем’єра Угорщини Віктора Орбана. Той, своєю чергою, минулого місяця розсилав виборцям листівки із висловлюваннями, які приписали Джорджа Соросу, і поміж них був заклик до Євросоюзу приймати мільйон мігрантів на рік і сплачувати кожному з них по тисячі євро.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...