Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Джон Маккейн закликає: більше зброї Україні

Автор:

|

Грудень 22, 2017

|

Рубрика:

Джон Маккейн закликає: більше зброї Україні

Впливовий американський сенатор привітав дозвіл на продаж нашій державі американських снайперських гвинтівок. Про це 22 грудня повідомила Українська служба ВВС.

Видання наголошує, що при цьому Джон Маккейн вважає, що це рішення Вашингтонської адміністрації запізнилося на кілька років і тепер має стати лише «першим кроком». В офіційному Facebook-акаунті сенатор написав: «Закликаю президента схвалити додаткові продажі оборонної летальної зброї, включно з антитанковою».

У тексті своєї лаконічної заяви Джон Маккейн наголосив, що Володимир Путін на кожному кроці в Україні обирає війну замість миру. А звідси – висновок: «Поки він робить такий вибір, США та вільний світ мають дати Україні те, що їй потрібно для відсічі».

Напередодні з американських ЗМІ стало відомо, що Білий дім схвалив комерційний продаж Україні самозарядних великокаліберних снайперських гвинтівок M107A1, а також боєприпасів та аксесуарів до них. Однак наразі американська влада ще не дала згоди на постачання важких озброєнь, у тому числі – переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply