Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Дитина вижила після укусу найотруйнішого павука

Автор:

|

Лютий 24, 2017

|

Рубрика:

Дитина вижила після укусу найотруйнішого павука

Інцидент трапився в Австралії, де найотруйніший у світі павук вкусив за палець 10-річного хлопчика. Для того, щоб врятувати дитину, лікарі вкололи 12 ін’єкцій протиотрути. Це була найбільша доза препарату, яку коли-небудь використовували в Австралії для однієї людини. Про це повідомляє 24 лютого сайт «ВВС».

Комаха вкусила маленького Метью Мітчела тоді, коли він допомагав батькові прибирати сарай. Одразу після укусу в дитини розпочалися конвульсії та пішла піна з роту. Батьки зорієнтувались та перетиснули палець хлопця, щоб обмежити поширення отрути в крові. «Павук вчепився всіма своїми лапами в мій палець, і я не міг його відірвати», – коротко прокоментував постраждалий.

Сіднейського легкопавутинного (їх ще називають воронковими) павука зрештою змогли зловити. Зараз його помістили в місцевий парк рептилій, де з тварини заберуть усю отруту. Для цих павуків особливо агресивний період року – лютий та березень. За увесь час в Австралії зафіксували 13 смертей від цих комах. Однак після винайдення протиотрути в 1980 році більше летальних випадків не було.

Світлини: Getty Images, Невседома.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply