Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 26, 2020

Директор Нацрозвідки США хоче у відставку

Автор:

|

Листопад 17, 2016

|

Рубрика:

Директор Нацрозвідки США хоче у відставку

1117___08-1

Таку заяву Джеймс Клеппер оголосив на слуханнях у Конгресі США у спецкомітеті Палати представників з розвідки, повідомляє 17 листопада «Радіо Свобода». Очільник в тому числі заявив – йому залишилось пропрацювати всього лиш 64 дні. Його колеги одразу знайшли відповідь. «Ми, звісно, хочемо, щоб ви залишились», – зазначив Роберт Уорк, перший заступник міністра оборони Штатів. Ще й пожартував – у Пентагоні нібито бачили заяву Клеппера про звільнення, та вже загубили її.

Однак на слуханні говорили не лише про це. Клеппер жорстко розкритикував Росію. Чиновник вважає, що та досі присутня на Донбасі та дестабілізовує ситуацію. За його словами, скоріш за все обидві сторони конфлікту атакуватимуть одна одну. І ситуацію не вдається врегулювати. Також Клеппер спрогнозував – при новій адміністрації президента США нічого не зміниться.

Для довідки: посаду директора Нацрозвідки США ввели після теракту на вежі-близнюки. Сьогодні 75-річний Джеймс Клеппер координує діяльність 17 американських розвідувальних відомств.

Світлини: AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply