Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Дипломатичний скандал між Туреччиною і США

Автор:

|

Жовтень 09, 2017

|

Рубрика:

Дипломатичний скандал між Туреччиною і США

Він вже призвів до майже повного припинення взаємної видачі віз, пише 9 жовтня сайт ВВС. Турецьке посольство у Вашингтоні заявило, що змушене заново оцінити рівень прихильності уряду США до гарантування безпеки персоналу турецької дипломатичної місії. Трохи раніше з подібною заявою виступило посольство США в Анкарі

А почалося усе з того, що минулого тижня у Стамбулі був затриманий працівник консульства США. Турецька влада запідозрила його у зв’язках з Мухаммедом Фетхуллахом Ґюленом. Цей опозиційний ісламський проповідник живе у вигнанні у Сполучених Штатах. У Туреччині йому висунуто обвинувачення в організації минулорічного військового заколоту. Анкара вже давно домагається видачі Фетхуллаха Ґюлена. Сам він усі звинувачення відкидає.

В американській заяві сказано, що припинена видача неіммігрантських віз у всіх дипломатичних установах США на території Туреччини. Такі візи видаються туристам, а також людям, які приїжджають до Сполучених Штатів на лікування, у справах бізнесу, на тимчасову роботу або навчання. Турецька заява практично віддзеркалює заяву посольства США.

Світлина: Американське посольство в Анкарі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply