Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Дипломатія до першої бомби

Автор:

|

Жовтень 15, 2017

|

Рубрика:

Дипломатія до першої бомби

Таке парадоксальне на перший погляд формулювання належить Державному секретареві США Рексу Тіллерсону.  У своєму інтерв’ю телерадіокомпанії CNN, що оприлюднене 15 жовтня, очільник американського зовнішньополітичного відомства заявив про намір президента Дональда Трампа  вирішити конфлікт з Північною Кореєю дипломатичним шляхом. Однак, додав, що так буде, «поки не впаде перша бомба». За його словами, санкції і дипломатія привели до безпрецедентної єдності міжнародної спільноти, що виступає проти ядерної програми Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР).

Як раніше повідомлялося, наприкінці вересня Рекс Тіллерсон повідомив, що Вашингтон безпосередньо контактує з Пхеньяном. Для багатьох тоді стало несподіванкою, що у двох країн є лінії зв’язку. Втім, КНДР, незважаючи на протидію міжнародної спільноти, продовжує проводити ядерні випробування і запускає ракети над територією сусідніх країн.

У цьому інтерв’ю Рекс Тіллерсон вкотре відмовився коментувати чутки про те, що він, нібито, прилюдно назвав Дональда Трампа йолопом. «Я не збираюся мати справу з цією дурницею», – відповів Держсекретар. Отже, і не підтвердив, і не спростував.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply