Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Дим і газ у Харківській міськраді

Автор:

|

Червень 20, 2018

|

Рубрика:

Дим і газ у Харківській міськраді

Повідомлення про інцидент, що стався у середу, 20 червня, находять з різних джерел, мають суттєві розбіжності і викликають низку принципових запитань. Збігаються вони в одному – у приміщенні Харківської міської ради сьогодні перед початком засідання сталися сутички, невідомі особи розпилили газ і запалили димові шашки.

Поза тим повідомляють, що на сесію намагалися прорватися особи у футболках з написом «Національні дружини». І що саме ці люди застосували фаєри. Окрім того офіційно заявлено, що хлопців спортивної статури привів колишній депутат Харківської міськради від Партії регіонів Дмитро Маринін. Зараз він, начебто, активно позиціонує себе як опонент міського голови Геннадія Кернеса. Ще припускають присутність активістів «Нацкорпусу», одне з місцевих видань навіть твердить, що влаштували сутички і палили фаєри молоді люди в футболках з написом «Національний корпус». І вони ж на другому поверсі громили все, що їм траплялося під руки.

Згодом, вочевидь, ситуація проясниться. Але якщо правда, що колишній депутат-регіонал привів активістів згаданих організацій, бо незадоволений колишнім активним прихильником Віктора Януковича Геннадієм Кернесом, то в українській політиці вже неможливо щось зрозуміти.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply