Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Дихати на Землі стає щораз важче

Автор:

|

Жовтень 30, 2017

|

Рубрика:

Дихати на Землі стає щораз важче

Торік зафіксовано рекордне зростання вмісту вуглекислого газу в атмосфері нашої планети. Ще ніколи раніше його темпи не були настільки високими. Такий висновок міститься у представленій 30 жовтня в Женеві доповіді експертів Всесвітньої метеорологічної організації (WMO).

І пов’язано це явище не лише з необачною діяльністю людей. Додалися й суто природні фактори. Вони, наприклад, пов’язані з температурою води в екваторіальній зоні Тихого океану та посухою у тропічних широтах. Через це океани і ліси не змогли переробити достатню кількість вуглекислого газу.

Рівень вуглекислого газу в атмосфері підвищився у 2016 році з 400 до 403,3 частин на мільйон частин. Для порівняння вказано, що у 1996 році показник рівня вуглекислого газу в атмосфері становив 362.

Генеральний секретар WMO Петтері Таалас наголосив: «Без екстрених обмежень викиду вуглекислого та інших парникових газів до кінця століття ми можемо досягти небезпечного зростання світової температури, що значно перевищує заявлені у Паризькій угоді цілі». І тоді, на його думку, наші нащадки можуть отримати у спадок планету з помітно більш суворими умовами життя.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply