Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 17, 2019

Двосторонні зустрічі керівників держав

Автор:

|

Вересень 21, 2016

|

Рубрика:

Двосторонні зустрічі керівників держав

02_0922-1

Великі міжнародні форуми завжди дають їм нагоду поспілкуватися між собою у час, вільний від основних засідань. Дуже активно використовує його, перебуваючи на 71-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку, і глава Української держави. Він уже провів із своїми колегами низку важливих двосторонніх зустрічей. Інформація про три останні з них оприлюднена 21 вересня на офіційному сайті Президента України.

Зокрема, Петро Порошенко і віце-президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден обговорили ситуацію на Донбасі та стан виконання Мінських угод. Президент України відзначив важливість надання Україні третього траншу МВФ і наголосив на рішучості продовжувати реформи. Він також подякував політичному керівництву США за посилення санкцій проти Росії. Сторони домовилися активізувати дипломатичні зусилля для припинення російської агресії проти України. Своєю чергою Джозеф Байден повідомив про готовність надати Україні $1 млрд кредитних гарантій, оскільки виконано вже всі необхідні для цього умови.

Петро Порошенко також провів зустрічі із Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом та Президентом Латвії Раймондсом Вейонісом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...