Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Двометровий паркан на бразильському «майдані»

Автор:

|

Квітень 18, 2016

|

Рубрика:

Двометровий паркан на бразильському «майдані»

Dilma Rusef

Поки в Україні окремі депутати Верховної Ради лише погрожують Петрові Порошенку імпічментом, їх бразильські колеги вже почали процедуру відсторонення від влади керівника своєї держави. За імпічмент президента Ділми Русеф проголосували 367 депутатів нижньої палати Конгресу Бразилії. А для результативності такого рішення потрібна підтримка двох третин – 348 з 513 депутатів. Тобто в опозиції є навіть чималий «запас міцності» Тепер це питання надійде у сенат, що є тут верхньою палатою парламенту.

Ініціатори такого жорсткого підходу переконані, що Ділма Русеф приховала реальний бюджетний дефіцит країни напередодні президентських виборів 2014 року. А тоді її переобрали на другий термін. Лунають і звинувачення у причетності до корупційних схем, які використовуються для виведення грошей з найбільшої нафтової компанії Бразилії Petrobras.

Натомість сама пані президент підозрює віце-президента і спікера нижньої палати в намірі здійснити державний переворот. Проблема вже вилилася на вулиці столиці. Біля будівлі конгресу зійшлося близько 25 тисяч осіб, щоб особисто стежити за перебігом голосування. Оскільки присутні дотримуються протилежних думок, прихильників і опонентів Ділми Русеф розділили парканом у два метри заввишки. Все правильно, народ у них гарячий!

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply