Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 15, 2018

Двох юних киянок врятували від суїциду

Автор:

|

Лютий 19, 2017

|

Рубрика:

Двох юних киянок врятували від суїциду

Обидві, як з’ясувалося, були учасницями гри «Синій кит», яка доводить дітей до самогубства. Першу, 15-річну школярку, правоохоронцям вдалося знайти майже одразу. Друга дівчинка таки завдала чимало клопотів та хвилювань. Про це 19 лютого повідомляє «BBC» з посиланням на заяву керівника поліції Києва Андрія Крищенка.

«Двоє дівчаток пішли з дому, бо отримали останнє завдання у «групі смерті»: стрибнути із багатоповерхівки», – повідомив очільник столичної поліції і розповів деталі цієї незвичної справи. Отож, одній дитині швидко перешкодили наміру накласти на себе руки. До пошуків іншої довелося залучити понад 200 правоохоронців, однак знайшли її лише через кілька годин в 16-поверхівці із явними ознаками переохолодження. За словами поліцейського, школярка виключила телефон та видалила профіль із соцмережі. До того ж дівчинка раніше читала книгу про самогубство. На тілі обох дітей виявили різноманітні порізи – від малюнків до слів і символів. До непоправного бракувало одного кроку. Врятованих передали лікарям і батькам. Долучилися до роботи й поліцейські психологи.

За фактом доведення до самогубства розпочали кримінальне провадження. Винним загрожує до десяти років позбавлення волі. Представники поліції просять батьків більше часу проводити із своїми дітьми.

Світлини: today.kz, TSN.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...