Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 19, 2018

Дві пропозиції від Юлії Тимошенко

Автор:

|

Лютий 06, 2017

|

Рубрика:

Дві пропозиції від Юлії Тимошенко

Лідер партії «Батьківщина» висловила декілька неоднозначних думок під час засідання парламентської погоджувальної ради, яке відбулося у понеділок, 6 лютого. Так, політик вимагає відставки чинного Кабінету міністрів та введення воєнного стану на території Донецької і Луганської областей. За словами пані Тимошенко, уряд Володимира Гройсмана є некомпетентним та корумпованим, про що свідчить зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

Зазначимо, вартість «блакитного палива» за останні роки в Україні зросла майже у десять  разів. Через це уряд ввів систему адресних субсидій та можливість оплачувати спожитий газ на виплат – до наступного опалювального сезону.

Окрім цього, за словами пані Тимошенко, під час її «важливих зустрічей» у Сполучених Штатах співрозмовники неодноразово запитували, чому в Україні війну називають тероризмом. «Потрібно припинити пусті розмови про патріотизм, які лунають в тому числі з трибуни Верховної Ради. А нарешті чітко стати на позиції, що це війна Росії проти України. Нам потрібно абсолютно точно, я підтримую «Самопоміч», прийняти закон про окуповані території, потрібно ввести військовий стан в Луганській і Донецькій областях», – заявила Юлія Тимошенко.

Як пригадують експерти, під час засідання Ради національної безпеки і оборони України 28 лютого 2014 року, ще перед анексією Криму Росією, Юлія Тимошенко закликала не вводити воєнний стан в Україні. Тоді проголосував «За» лише Олександр Турчинов.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...