Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Дві новини про Олександра Онищенка

Автор:

|

Грудень 12, 2016

|

Рубрика:

Дві новини про Олександра Онищенка

1212___07-1

Обидві надійшли 12 грудня. Так, колись маловідомий народний депутат і спортсмен зараз перебуває у центрі уваги засобів масової інформації (ЗМІ). Включаючи найавторитетніші у світі. Як, наприклад, «Deutsche Welle». А все тому, що зумів втекти з України, не очікуючи поки з нього знімуть депутатську недоторканість.

Отож, спершу стало відомо, що Інтерпол ще не вирішив чи оголошувати Олександра Онищенка у міжнародний розшук. Ще будуть думати, адже є два протилежні звернення. Прохання держави і скарга адвокатів, які заявляють, що справа є політично вмотивованою. Усе з’ясується не раніше кінця січня.

А потім у «Deutsche Welle» з’явилася інформація, що нардеп-утікач прибув до Німеччини. Як твердять ЗМІ, на контрольовані ним фірми тут оформлено великий маєток з центром підготовки вершників. Олександр Онищенко, попри все інше, ще й займається кінним спортом і навіть брав участь у літніх Олімпійських іграх в Лондоні. Виступив за принципом «головне – участь», бо посів аж 70-е місце. Наголосимо, що у Німеччині ще наприкінці серпня видано ордер на його арешт. Але адвокати Олександра Онищенка сподіваються усе владнати. У поданому клопотанні вони називають свого клієнта «опозиціонером» і твердять, що він торік виступав з антикорупційними ініціативами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...