Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Два місяці арешту для Олександра Лавриновича

Автор:

|

Вересень 15, 2017

|

Рубрика:

Два місяці арешту для Олександра Лавриновича

Таке рішення виніс у п’ятницю, 15 вересня, Печерський суд Києва щодо міністра юстиції України в уряді Миколи Азарова. Олександра Лавриновича звинувачують в організації конституційного перевороту.

Нагадаємо, що вже на перших порах президентства Віктора Януковича Конституційний суд скасував політичну реформу 2004 року, відновивши чинність ​​Конституції України 1996 року. Таким чином замість парламентсько-президентської форми правління в Україні було знову запроваджено президентсько-парламентську. А це відчутно розширило повноваження глави держави.

Сам колишній очільник Мін’юсту Олександр Лавринович так прокоментував свій арешт: «Треба було переключити увагу суспільства і створити враження, що йде ефективна боротьба зі злочинністю в Україні та попередній злочинний режим таки в Україні реально переслідується, а не ведуться переговори».

Адвокат заарештованого Євген Солодко сказав, що неодмінно буде подано апеляцію. Показово, що рішення про взяття під варту прийнято без можливості звільнення під заставу. Щось подібне важко пригадати. Як твердять юристи, за висунутими Олександру Лавриновичу звинуваченнями, в разі їх підтвердження судом, максимальна кара становить 15 років ув’язнення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply