Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Два десятки людей отруїлися у «Джунглях»

Автор:

|

Березень 11, 2017

|

Рубрика:

Два десятки людей отруїлися у «Джунглях»

Харківський аквапарк з такою назвою у суботу, 11 березня, згадують ледь чи не усі інтернет-портали України. Те, що попереднього дня здавалося лише прикрим епізодом, сьогодні стало підставою для відкриття кримінального провадження. Учора з ознаками отруєння невідомою речовиною до лікарні потрапило троє дітей віком 7, 11 і 15 років. А станом на сьогодні число постраждалих зросло 20 осіб. У тому числі – шестеро дітей.

Про це офіційно інформує прес-служба Харківської обласної державної адміністрації (ОДА). Відомо також, що діти з батьками прийшли в аквапарк святкувати день народження. А ще оголошено попередній діагноз – отруєння парами хлору.

Заступник голови ОДА Олександр Скакун розповів, що керівництво аквапарку «Джунглі» робило спроби перешкоджати проведенню слідчих дій. Однак забір води працівники компетентних служб таки здійснили. Висновок за підсумками швидкого аналізу – хімічний склад не відповідає нормам. При більш ретельному дослідженні результати будуть уточнені.

Розслідування події перебуває на контролі керівництва ОДА і обласної поліції. Відкрито кримінальне провадження за статтею про «неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...