Друга поспіль перемога українських футболістів

|

Листопад 13, 2016

|

1113___02-1

Її наша національна збірна здобула вчора пізно ввечері над командою Фінляндії – 1:0. Головний тренер «синьо-жовтих» Андрій Шевченко залишився вірним хрестоматійній традиції – склад, що переміг, змінювати не варто. Отож, на поле в Одесі вийшли десятеро тих, що переграли місяць тому збірну Косово, а єдиною зміною стала поява Ярослава Ракицького замість Івана Ордеця. У попередньому матчі Ярослав не міг зіграти через травму.

Українці з перших хвилин заволоділи ініціативою. І могли відкрити рахунок вже на 4-ій хвилині, але після удару головою Артема Кравця м’яч потрапив у стійку воріт фінів. Зате наступного шансу він уже не втратив і на 24-ій хвилині влучно пробив після прострілу Євгена Коноплянки. Цей гол залишився єдиним у матчі. Тепер українці, набравши 8 очок, перебувають на другому місці у турнірній таблиці групи. Лідерство з 10-ма очками утримують хорвати.