Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Довоювався терорист на прізвисько «Моторола»

Автор:

|

Жовтень 17, 2016

|

Рубрика:

Довоювався терорист на прізвисько «Моторола»
2840783

2840783

За паспортом він – росіянин Арсен Павлов. Народився 1983 року в республіці Комі. Сам про себе розповідав журналістам, що має фах рятувальника, але робив пам’ятники. В Україні вигулькнув у лютому 2014 року, називав себе добровольцем і під час проросійських акцій у Харкові та Донецьку. У боях в аеропорту Донецька командував незаконним збройним формуванням «Спарта», яке також було помічене під Іловайськом. Українська влада висувала бойовикові підозру в скоєнні військових злочинів. У пресі повідомлялося, що Моторола «розстріляв 15 полонених» українських військових. Amnesty International закликали розслідуваті страти, в яких він зізнався.

І ось 17 жовтня вранці Інтернет-ресурси обговорюють замах на Арсена Павлова, що стався напередодні. За уточненими даними, польовий командир з позивним «Моторола» загинув від вибуху саморобного пристрою, закладеного в його будинку. Служба безпеки України цей факт підтверджує. Ватажок так званої ДНР Олександр Захарченко назвав загиблого близьким другом а його смерть – «викликом республіці». І уточнив, що того підірвали у ліфті.

Лідери бойовиків звинувачують українську сторону. Тому не виключено, що під цим приводом вони можуть здійснювати теракти. Хоча найімовірніше, що до цього причетні спецслужби Росії. Така акція дає можливість звинувачувати українську сторону, саботувати виконання Мінських угод, нарощувати напруженість, а також попередити тих місцевих польових командирів, які почали відчули себе самостійними фігурами. Адже Моторола – не перша поміж них жертва замаху. Торік у травні був убитий командир колишньої бригади «Привид» самопроголошеної ЛНР Олексій Мозковий, а у січні – відомий як Бетмен Олександр Беднов.

На світлині: Моторола (ліворуч) на одному з парадів у так званій ДНР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply