Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Досліджують причини вибуху на «Степовій»

Автор:

|

Березень 06, 2017

|

Рубрика:

Досліджують причини вибуху на «Степовій»

Сьогодні, 6 березня, розпочала роботу урядова комісія, якій доручено встановити причини вибуху на цій шахті. Поки що копальня не зупинялася – однак працює лише в режимі підтримки систем життєзабезпечення. А в самій шахті трудяться рятувальні бригади.

Як повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко у соціальній мережі Facebook, в основному комісія має визначити, що саме призвело до трагедії. Серед варіантів називають і невиконання вимог охорони праці, і погане забезпечення системами безпеки,  їх несправність та низку інших.

«Гірничорудна справа важка, але повинна бути безпечною при виконані інструкцій, дотриманні технології, вчасно проведених з обладнанням регламентних робіт», – додав міністр.

Нагадаємо, вибух на шахті «Степова» стався 2 березня 2017 року. Унаслідок цього загинуло 8 гірників, 24 – постраждали. 3 березня в країні оголосили жалобу за жертвами трагедії. Сім’ям загиблих шахтарів держава виплатить по 500 тисяч гривень.

Світлини: Гірник, РБК.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...