Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Дорожня карта Великого шовкового шляху

Автор:

|

Грудень 05, 2017

|

Рубрика:

Дорожня карта Великого шовкового шляху

Її погодили на міждержавному рівні Україна і Китай. Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомило 5 грудня у мережі Twitter, що повноважні представники сторін підписали план дій щодо реалізації ініціативи «Економічний пояс Великого шовкового шляху» , а також «Морського шовкового шляху».

Цього ж дня завершилося Третє засідання Комісії із співпраці між урядами України та Китайської Народної Республіки (КНР). На ньому обговорили подальше розширення українсько-китайських відносин, торговельно-економічної співпраці та реалізацію спільних проектів. Перш за все йшлося про галузі промисловості, енергетики та інфраструктури.

«Китай для України був і залишається стратегічним партнером. Тим більш важливими є спільні проекти у сфері торгівлі, інфраструктури, промисловості та цифрової економіки. Ініціатива КНР «Один пояс, один шлях» є тим об’єднуючим ланцюгом, який дозволить нашим країнам досягти інноваційності, процвітання та якісно нової взаємодії», – зазначив віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

Також віце-прем’єр Держради КНР Ма Кай на Міжурядовій комісії Україна-Китай заявив про готовність китайської сторони виділити $7 млрд на підтримку українських проектів і навіть збільшити цю суму, в разі їх успішної реалізації.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply