Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Допомогти Україні летальною зброєю

Автор:

|

Травень 09, 2017

|

Рубрика:

Допомогти Україні летальною зброєю

Так закликає колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен, повідомляють 9 травня електроні ЗМІ України. Про це він говорив на зустрічі із міністром оборони США Джеймсом Маттісом і виклав стислий зміст розмови у соціальних мережах. Пан Расмуссен, який зараз є позаштатним радником Президента України, закликав представників Сполучених Штатів надати Україні летальну зброю та статус союзника.

Співрозмовники торкнулися також політики щодо Росії та ролі НАТО у боротьбі проти тероризму. «Ми також говорили про Росію, щодо якої ясно, що США продовжують стояти на твердій позиції стосовно агресії Москви в Україні і її невпинних зусиль із метою дестабілізувати західні інституції, включно з НАТО», – розповів екс-генсек НАТО про зустріч із Джеймсом Маттісом.

Нагадаємо, що Сполучені Штати досі не надають Україні летальну зброю, підтримуючи її дипломатично та матеріально. На початку травня президент США Дональд Трамп підписав державний бюджет на поточний фінансовий рік, де передбачено виділення Україні $560 млн.

Світлина: Джеймс Маттіс і Андерс Фоґ Расмуссен.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply