Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 21, 2020

Донька народу служить народові!

Автор:

|

Травень 25, 2016

|

Рубрика:

Донька народу служить народові!

MICT_n__16-05-25__08_Петя-Сава

Після щасливого повернення на Батьківщину, Надія Савченко з Бориспільського аеропорту відправилася в адміністрацію Президента України, де зустрілася з Петром Порошенком. Глава держави і мужня українська льотчиця звернулися до присутніх з короткими виступами.

«Народ – це велика сила. Якби народ не говорив, то політики б нічого не робили. Напевно і є суть демократії у тому, щоб народ говорив і його чули, щоб народ змусив себе чути. Нас будуть чути, тому що ми українці», – сказала Надія Савченко. І з цих слів багато що стало зрозумілим. В Україну не просто приїхала її громадянка після незаконного ув’язнення на чужині, в Україну повернувся боєць, готовий боротися за правду, за справедливість, за народ.

А потім сталося те, що журналісти люблять називати «нагорода дочекалася Героя». Президент Петро Порошенко провів церемонію вручення ордена «Золота Зірка» Героя України. На цей раз промов уже не було. Офіцер Надія Савченко чітко, як і належить за статутом, промовила: «Служу Українському народові!»

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply