Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Донецький турнір на швидкість українізації

Автор:

|

Травень 21, 2017

|

Рубрика:

Донецький турнір на швидкість українізації

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський 21 травня написав на свої facebook-сторінці: «Хто б там що не говорив і як не трактував, а ми й далі будемо проводити стратегію на розширення і підтримку українськості Донеччини». І далі оголосив своєрідне змагання. Місто, яке першим повністю замінить усі інформаційні та рекламні вивіски на виконані українською мовою, отримає 30 мільйонів гривень (понад $ 1,1 мільйона) на розвиток інфраструктури. «Працюємо не заборонами, а стимулюванням. Але тут важливий стратегічний результат», – додав очільник області.

Втім, приз дістанеться не лише переможцю. Міста, що опиняться на другому т третьому місцях отримають відповідно 20 і 10 мільйонів. Гроші виплачуватимуть з обласного бюджету, який вдалося перевиконати.

Цікаво, що у числі перших з змагання включилися у Покровську, місті, де змінено назву в процесі декомунізації. До неї воно тривалий час називалося Красноармійском. Втім, і тут деякі бізнесмени не поспішають. Побоюються, наприклад, що коли кафе «Аист» перейменувати у «Лелека», то клієнти заплутаються. Жартівники заперечують. Мовляв, як захочуть випити-закусити, то швиденько все зрозуміють. Місто готове компенсувати бізнесменам половину витрачених за зміну вивісок коштів. А тим, хто зробить це у числі перших, – усі 100%. Це пообіцяв міський голова Руслан Требушкін. За його словами, місту дуже потрібні ці 30 мільйонів для завершення ремонту однієї з центральних вулиць. А витративши 1,2,3 мільйона гривень з міського бюджету, можна отримати в 10 разів більше. І за один рік оновити місто!

Світлина: міський голова Покровська Руслан Требушкін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply