Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Дональд Трамп звинувачує свого попередника

Автор:

|

Березень 04, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп звинувачує свого попередника

Він заявив, що Барак Обама перед виборами прослуховував його телефони в «Трамп-тауер». А ще висловив переконання, що вправний адвокат міг би довести екс-президента Сполучених Штатів до суду. От тільки джерела цієї інформації Дональд Трамп не оприлюднив. Про це повідомляє 4 березня російська служба «ВВС».

«Як низько впав президент Обама, прослуховуючи мої телефони під час священного електорального процесу. Це Ніксон/Уотергейт. Поганий хлопець!», – відзначив Дональд Трамп у своїй улюбленій мережі Twitter.

А на початку цього тижня чинний господар Білого Дому звинуватив свого колегу в організації протестів проти нього. Так, на його думку, за акціями проти конгресменів-республіканців та «вкиданнями» секретної інформації у пресу стоїть Барак Обама. Недавній президент на такі звинувачення ніяк не відреагував.

Зазначимо, останнім часом в адміністрації президента Дональда Трампа виникають проблеми із «російським слідом». Остання з них – з’ясувалося, що міністр юстиції Джефф Сешнс торік зустрічався із російським послом Сергієм Кисляком. Демократи вже вимагають відставки. Так само з Сергієм Кисляком спілкувалися й старший радник президента Джаред Кушнер (він же – зять Дональда Трампа), і екс-радник з питань нацбезпеки Майкл Флінн, який вже пішов через це з посади.

Світлини: Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...