Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Дональд Трамп торкнувся Стіни Плачу

Автор:

|

Травень 22, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп торкнувся Стіни Плачу

Президент США у понеділок, 22 травня, прибув з дводенним візитом до держави Ізраїль. І майже одразу по приїзді Дональд Трамп став першим чинним главою американської адміністрації, який відвідав релігійні святині – Храм Гробу Господнього і Стіну Плачу. Ізраїльське національне телебачення вело пряму трансляцію відвідування високим гостем святинь християнства й іудаїзму. У цей час Старе місто Єрусалим було закрите для інших відвідувань.

А дипломатичну частину свого перебування в Ізраїлі Дональд Трамп розпочав зустріччю в Єрусалимі з президентом Реувеном Рівліном. У заяві за підсумками перемовин американський лідер повідомив, що спілкуючись напередодні з арабськими і мусульманськими лідерами в Саудівській Аравії, відзначив зростаюче усвідомлення рішучості перемогти екстремізм і стримати «загрозу з боку Ірану».

Під час зустрічі з президентом США прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху назвав Дональда Трампа «справжнім другом Ізраїлю» і висловив оптимізм щодо його ролі у близькосхідному мирному процесі.

Світлина Reuters: Президент США Дональд Трамп і президент Ізраїлю Реувен Рівлін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply