Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Дональд Трамп починає закордонні візити

Автор:

|

Травень 19, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп починає закордонні візити

З часів Рональда Рейгана всі президенти США для перших своїх поїздок за кордон на новій для себе посаді обирали Мексику або Канаду. Нинішній господар Білого дому одразу відправляється у далекі мандри. У п’ятницю, 19 травня, він відбуває до Саудівської Аравії.

Відносини між політичним керівництвом двох держав при попередній Вашингтонський адміністрації залишали бажати кращого. Отож, Дональд Трамп і сподівається на краще. Шлях до цього – знизивши пріоритетність питань прав людини у двосторонніх відносинах, зосередитись на боротьбі з тероризмом і протидії експансіонізму Ірану.

Наступним на маршруті американського президента буде Ізраїль. Запланована також зустріч з президентом Палестинської автономії Махмудом Аббасом. Потім Дональд Трамп відвідає Ватикан, де йому дасть аудієнцію Папа Франциск. Під час минулорічної президентської кампанії в США понтифік, не називаючи імен, заявив – «ті, хто зводить стіни, що перешкоджають вільному пересуванню людей, не можуть бути християнами». Не важко здогадатися, кого він мав на увазі.

Після цього американський лідер прибуде до Брюсселя на неофіційну зустріч з керівниками країн НАТО. І на сам кінець повернеться в Італію, де візьме участь у саміті «Великої сімки». Місцем його проведення цього разу обрано на Сицилію.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply