Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Дональд Трамп почав ставати президентом

Автор:

|

Листопад 10, 2016

|

Рубрика:

Дональд Трамп почав ставати президентом

1110___02-1

Спокійно відсвяткувати перемогу на виборах йому не дають. І хоча інавгурації ще доведеться почекати, 45-й президент Сполучених Штатів вже відчув, що таке обов’язки глави великої держави. На сьогодні, 10 листопада, анонсована зустріч Дональда Трампа у Білому домі з чинним президентом Бараком Обамою. А з учорашнього дня новообраному господареві цієї знаменитої на увесь світ резиденції почали надходити щоденні доповіді з найсвіжішими оперативними даними американських спецслужб. Про це повідомив телеканал CNN. Документ з грифом «цілком таємно» має назву Presidents Daily Briefing і містить найважливішу інформацію щодо питань національної безпеки США. Це сукупність матеріали ЦРУ, держдепартаменту, Пентагону, ФБР, АНБ та інших структур.

Велику зацікавленість у якнайшвидшій зустрічі з Дональдом Трампом висловлюють лідери провідних держав світу. Мабуть, найпростіше буде здійснити це бажання найближчому сусідові. 10 листопада у мережі Twitter Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо написав: «Щойно говорив з обраним президентом Трампом і ми домовились згодом зустрітись, щоб продовжити будувати відносини між Канадою і США».

Врешті, який же це глава держави, якщо у нього нема жорсткої опозиції. А Дональд Трамп вже наступного дня після перемоги на президентських виборах отримав масові акції протесту тих, кому хотілося іншого результату. У четвер сайт ВВС наводить такий перелік штатів, де вони відбувається – Арізона, Айова, Колорадо, Массачусетс, Вашингтон. Протестувальники блокували дороги, в деяких містах студенти підпалювали сміттєві баки. А у Сіетлі навіть пролунали постріли. Поранено п’ять осіб – четверо чоловіків і жінка. У лікарні повідомили, що двоє чоловіків і жінка перебувають у критичному стані. Заступник шефа поліції міста Роберт Мернер вважає, що стрілянина, найімовірніше, не має стосунку до протестних акцій, що відбувалися неподалік.  Начебто, люди про щось сперечалися. Втім, могло ж статися, що про політику!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply