Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 19, 2019

Дональд Трамп офіційно став президентом США

Автор:

|

Грудень 20, 2016

|

Рубрика:

Дональд Трамп офіційно став президентом США

1220___02-1

Так вирішила більшість членів Колегії вибірників і тепер у суперечках про об’єктивність його перемоги можна поставити крапку. 45-ий президент Сполучених Штатів називається Дональд Трамп. Європейські засоби масової інформації повідомили про цей факт 20 грудня. Першим нового американського лідера привітав з офіційним обранням Майк Пенс. Втім, це вітання він може адресувати і самому собі, адже стає віце-президентом США.

Голосування відбувалося на тлі протестів проти обрання Дональда Трампа. Багатьох вибірників американські громадяни закликали проголосувати за інших кандидатів. Загалом у Колегії є 538 голосів. Різні штати, в залежності від чисельності населення, мають різну кількість голосів вибірників. Як твердять експерти, перемогу Дональду Трампу забезпечило голосування представників штату Техас. Йому віддали голоси 36 з 38-ми.

А підсумкові цифри знаходимо на сайті «Голосу Америки», де Колегію вибірників називають Електоральним коледжем. Дональд Трамп отримав 304 голоси. Це доволі відчутна перевага, бо для перемоги вистачало 270-ти. Тепер 6-го січня підсумки виборів повинен затвердити Конгрес. А оскільки більшість у ньому мають республіканці, справу можна вважати вирішеною остаточно.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...