Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

Дональд Трамп очікує повернення Криму Україні

Автор:

|

Лютий 15, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп очікує повернення Криму Україні

Щось не пригадується, щоб ще якийсь глава держави задавав так багато загадок, як нинішній американський. Як пише 14 лютого сайт «ВВС», в одному з інтерв’ю Дональд Трамп заявив, що готовий запропонувати Володимиру Путіну зняття санкцій в обмін на скорочення ядерних арсеналів, а в іншому обіцяв не знімати найближчим часом антиросійські санкції.

Втім, того ж дня речник Білого дому Шон Спайсер зробив на брифінгу у Вашингтоні чітку заяву, що вже ніяк не може бути двозначно трактованою: «Президент Трамп дав дуже ясно зрозуміти, що він очікує, що російський уряд почне деескалацію конфлікту в Україні і поверне Крим». Окрім того, речник нагадав, як нещодлавно постійний представник США в ООН Ніккі Гейлі на засіданні Ради безпеки різко засудила і окупацію Криму, і російську агресію на сході України.

Свою позицію вже виклав і очільник Пентагону Джеймс Меттіс. Виступаючи перед журналістами, він назвав 2014 рік переломним у стосунках НАТО з Росією, «надії на партнерство з якою виявилися марними». Нагадаємо, що 15 і 16 лютого в Брюсселі відбудеться зустрічі міністрів оборони країн-членів Північноатлантичного альянсу.

На світлині АР: речник Білого дому Шон Спайсер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...