Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Дональд Трамп говоритиме з Сергієм Лавровим

Автор:

|

Травень 10, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп говоритиме з Сергієм Лавровим

Як пише сайт ВВС, зустріч Президента США і міністра закордонних справ Росії запланована на сьогодні, 10 травня. Цей факт вже підтвердили у прес-службі Білого дому. Відомо також, що перемовини відбудуться у знаменитому Овальному кабінеті без журналістів.

Це буде перша зустріч між Дональдом Трампом і представником російського керівництва з моменту його вступу на посаду 20 січня. Нагадаємо, що Володимир Путін прийняв у Кремлі держсекретаря Рекса Тіллерсона в квітні. А минулого тижня між лідерами двох країн відбулася телефонна розмова, під час якої досягнуто домовленості про активізацію діалогу між керівниками зовнішньополітичних відомств.

Отож, 10 травня Сергій Лавров проведе у Вашингтоні перемовини з Рексом Тіллерсоном, де основними темами будуть конфлікти в Сирії та в Україні.

Стосунки керівництва США і Росії різко погіршилися після рішення Дональда Трампа нанести удари по аеродрому, який використовується авіацією урядових військ Сирії. 7 квітня США випустили 59 крилатих ракет «Томагавк» по сирійській авіабазі «Шайрат».  У Кремлі, який надає суттєву підтримку уряду Сирії, цю дію США назвали порушенням міжнародного права. Невдовзі Володимир Путін заявив в інтерв’ю, що рівень довіри між Москвою і Вашингтоном став навіть нижчим, ніж був під час президентства Барака Обами.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply