Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Apr. 19, 2019

Дональд Трамп хоче скасувати Green Card

Автор:

|

Листопад 01, 2017

|

Рубрика:

Дональд Трамп хоче скасувати Green Card

Президент США у середу, 1 листопада, у зв’язку з вчорашнім терактом у Нью-Йорку закликав зробити все необхідне, аби гарантувати безпеку американського народу. При цьому одним із заходів він назвав припинення дії програми етнічного різноманіття, відомої під назвою Green Card lottery. Дональд Трамп вважає, що саме завдяки цій лотереї потрапив до США 29-річний виходець з Узбекистану, затриманий після того, як в’їхав на вантажівці у натовп велосипедистів і пішоходів у Нижньому Мангеттені

Як відомо, програма Green Card визначає тих, кому надається право проживання у США шляхом довільного відбору за допомогою комп’ютера. А Дональд Трамп наполягає, щоб критерієм відбору кандидатів на отримання посвідки на проживання стали заслуги претендента. Ще раніше він зазначав, що більше шансів повинні мати мігранти, які говорять англійською, здатні фінансово забезпечити себе і свою сім’ю і мають навички, необхідні для американської економіки.

Посвідку на проживання у Сполучених Штатах отримують близько 1 млн іноземців щороку. З них близько 50 тисяч осіб виграють грін-карти в лотерею.

Світлина з сайту «Голос Америки».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...