Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 20, 2019

Доля депутатських обіцянок

Автор:

|

Червень 16, 2017

|

Рубрика:

Доля депутатських обіцянок

Про слова народних обранців та їх ціну 16 червня пише сайт «Тиждень.ua» з посиланням на «Слово і Діло». Журналісти склали перелік обіцянок, що їх депутати Верховної Ради України повинні б виконати впродовж цього літа.

Наприклад, спливає термін обіцяного першим віце-спікером Іриною Геращенко оголошення імен нардепів, що «бігали по посольствах і просили не надавати Україні безвізовий режим». Наразі вона лише попросила телеканали виконати цю роботу – показати і назвати її ж колег, які не вірили у візову лібералізацію.

А спікер Андрій Парубій 2 лютого поточного року обіцяв, що незабаром в парламенті зареєструють новий законопроект про основи нацбезпеки, в якому будуть відображені основні положення реформи сектора безпеки і оборони відповідно до євроатлантичних принципів і стандартів.

 

У липні чекаємо викривального повідомлення від нардепа-радикала Ігоря Мосійчука. Він обіцяв оприлюднити документи, що підтвердять причетність партії «Батьківщина» до незаконного видобутку бурштину. А сам лідер Радикальної партії свого імені Олег Ляшко понад  півроку тому обіцяв внести від фракції у парламент законопроект, який дозволить відбирати державні нагороди України у зрадників.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...