Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Доброволець з Грузії загинув за волю України

Автор:

|

Листопад 01, 2017

|

Рубрика:

Доброволець з Грузії загинув за волю України

Скорботну звістку повідомила 1 листопада інтернет-газета «Українська правда».  Георгій Саралідзе (позивний «Гюрза») був одним з найкращих командирів розвідувальних груп. Професіонал з числа тих, з ким не страшно йти у розвідку. За інформацією сайту «Грузія online», доброволець загинув у бою на території, прилеглій до аеропорту Донецька, де група українських бійців потрапила у засідку. Георгій Саралідзе – учасник війни в Абхазії і Південній Осетії. Разом з українцями боровся проти російських окупантів практично від початку війни на Донбасі.

Вічна пам’ять і наша вдячність героєві двох народів!

Зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 1 листопада, інформує про подальшу ескалацію напруженості, до якої вдаються російсько-окупаційні війська. Минулої доби вони розширили використовуваний арсенал озброєння. Окрім 120-міліметрових мінометів, учора ввечері гатили із 122-міліметрових гармат у районі Широкиного на Приморському напрямку. Як наслідок, отримали поранення троє українських військовослужбовців.

Загалом минулої доби терористи здійснили 17 обстрілів позицій Збройних Сил України. Наші підрозділи відкривали вогонь у відповідь 13 разів.

Світлина: Георгій Саралідзе.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...