Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Добрі новини для України з Версаля

Автор:

|

Травень 29, 2017

|

Рубрика:

Добрі новини для України з Версаля

Перша зустріч Емманюеля Макрона з Володимиром Путінима відбулася 29 травня у Верcальскому замку і тривала близько трьох годин. Основними з обговорених питань можна назвати конфлікт в Україні та ситуацію в Сирії. Для президента Росії це була неофіційна поїздка до Парижа. Формальним приводом стало 300-річчя візиту московського царя Петра I до Франції.

Багато цікавого вдалося дізнатися на спільній прес-конференції двох лідерів після двосторонніх переговорів. За підсумками зустрічі Емманюель Макрон зазначив, що санкції щодо Росії можуть бути посилені у разі ескалації конфлікту в Донбасі. Володимир Путін, у свою чергу, відповів, що санкції проти Москви не сприятимуть стабілізації на сході України. Президент Франції висловився також за якнайшвидше проведення переговорів у “нормандському форматі”.

Про твердість і чіткість позиції нового президента Франції свідчить його заява щодо російських державних ЗМІ Russia Today і Sputnik. Емманюель Макрон назвав їх «інструментами впливу і пропаганди», а також сказав, що вони публікують фейкові новини, тому він вважає виправданим заборону на допуск їхніх журналістів у свій штаб під час передвиборної гонки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply