Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Добра новина від харківських медиків

Автор:

|

Листопад 10, 2017

|

Рубрика:

Добра новина від харківських медиків

Прийшла до тями вагітна жінка, яка постраждала у жахливій дорожньо-транспортній пригоді (ДТП), що сталася 18 жовтня у центрі Харкова. Пацієнтку вже перевели з реанімації до звичайної палати гінекологічного відділення. Дитинка в утробі матері також розвивається нормально.

У п’ятницю, 10 листопада, виконувач обов’язків начальника Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Галина Сіроштан повідомила: «Стан вагітної жінки покращився, вона вже у свідомості, дихає самостійно та намагається сідати». За словами чиновниці, у лікарні зараз перебуває троє постраждалих у цьому ДТП. Одну з пацієнток, яку привезла того фатального вечора «швидка», вже виписали і вона тепер лікується амбулаторно.

Нагадаємо, що у Харкові, на вулиці Сумській, 18 жовтня, о 20:45 позашляховик Lexus вилетів на тротуар, де на пішохідному переході стояли люди і чекали на зелене світло, аби перейти вулицю. П’ятеро осіб загинули на місці, шоста померла згодом у лікарні. За кермом автомобіля-вбивці була 20-річна студентка Олена Зайцева, донька місцевого бізнесмена.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...