Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Доба для нас минула без втрат

Автор:

|

Червень 16, 2018

|

Рубрика:

Доба для нас минула без втрат

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у суботу, 16 червня, повідомляє, що учора бойові дії відбувалися по усій лінії фронту. На окремих ділянках вони виявилися особливо гострими.

Зокрема, а Донецькому напрямку окупанти почали проявляти підозрілу жвавість поблизу Авдіївки та Мар’їнки. Однак наші воїни відкрили вогонь у відповідь, чим запобігли більш активним діям супротивної сторони. Зосереджений вогонь зі стрілецької зброї українці відкривали по вогневих точках ворога поблизу населених пунктів Троїцьке, Луганське та Світлодарськ, що на Дебальцевському напрямку. Як часткове характеризують  загострення ситуації на Маріупольському напрямку. Захисники Маріуполя стійко утримували позиції та не дозволили окупантам поліпшити своє тактичне положення. І лише на Луганському напрямку інтенсивність боїв відчутно зменшилася.

Загалом минулої доби російсько-терористичні війська здійснили 36 обстрілів, з них 9 – з важкого озброєння. Втрат у лавах наших військ немає. За даними розвідки, одного загарбника убито, а ще одного поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply