Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

До окупованого Луганська увійшла військова колона

Автор:

|

Листопад 22, 2017

|

Рубрика:

До окупованого Луганська увійшла військова колона

Про це інформаційні агенції повідомляють 22 листопада з посиланням на Спеціальну моніторингову місію Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ). Її спостерігачі напередодні бачили у Луганську біля будівлі, де колись розташовувалося обласне управління Міністерства внутрішніх справ України, «машини військового типу» і озброєних людей.

Патруль СММ також зафіксував поблизу Дебальцевого Донецької області колону, в якій рухалося не менше шести вантажівок військового типу, два бронетранспортери, одна встановлена на автомобілі зенітна установка (ЗУ-23), а також понад два десятки цивільних автомобілів без номерних знаків щонайменше з 50 озброєними особами. Ймовірно та ж колона, що прямувала у напрямку Луганська, була згодом зафіксована іншим патрулем СММ у селі Весела Тарасівка.

Упродовж 21 листопада з окупованого проросійськими бойовиками Луганська надходили повідомлення, що ватажок так званої «ЛНР» Ігор Плотницький усунув з посади місцевого «міністра внутрішніх справ» Ігоря Корнета. З цього приводу між ними виник конфлікт.

Світлини з facebook-сторінки СММ ОБСЄ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...