Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

До можливого вторгнення загарбника Україна готова

Автор:

|

Вересень 02, 2016

|

Рубрика:

До можливого вторгнення загарбника Україна готова

05_0902-11

У Києві 2 вересня відбувся брифінг, на якому виступив речник Міністерства оборони України Олексій Чернобай. З приємністю відзначаємо, що журналісти отримали інформацію, яка додає оптимізму: наша держава збільшила чисельність кожного виду та роду військ та посилила систему протиповітряної оборони на сході й півдні. Зокрема, Сухопутні війська, які несуть основне навантаження у зоні АТО, суттєво наростили бойовий потенціал. Високомобільні десантні війська стали найбільш боєздатною складовою української армії. До їх складу зараз входить три десантно-штурмові, повітрянодесантна та аеромобільна бригади. Їх наступальні спроможності суттєво підвищено за рахунок введення підрозділів реактивної артилерії і танків. Як окремий рід сформовано Сили спеціальних операцій.

Повітряні сили мають тепер більше бойового складу зенітно-ракетних військ. За рахунок надходження з вітчизняних підприємств відремонтованих, нових та модернізованих бойових літаків нарощено число справної авіатехніки. У Військово-морських силах відновлено 4 бойові кораблі та 7 катерів.

Протягом минулого року сформовано 15 бойових бригад, 2 полки і 4 батальйони, а також 1 бригаду, 6 полків та 11 батальйонів оперативного, бойового, тилового та технічного забезпечення. Це ще раз підтверджує висновок про готовність до можливого вторгнення російських військ на територію України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply