Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

До Києва прибув Дональд Туск

Автор:

|

Вересень 28, 2016

|

Рубрика:

До Києва прибув Дональд Туск

09_0928-1

28 вересня розпочався дводенний візит Голови Європейської ради до України. Дональд Туск приїхав на запрошення українського уряду. У програмі перебування – зустрічі з вищим політичним керівництвом України та участь в пам’ятній церемонії з нагоди 75-их роковин трагедії в Бабиному Яру.

У день приїзду Дональд Туск провів перемовини з Петром Порошенком. Президент України розповів про розвиток ситуації на Донбасі та зусилля України у реалізації Мінських домовленостей. Він також наголосив на важливості збереження солідарності Євросоюзу з Україною та продовження санкційного тиску на Росію.

Голова Європейської ради схвально оцінив успішні зусилля української влади у справі реформ, а також підтвердив, що Європейський Союз готовий і надалі всебічно підтримувати Україну на шляху економічного зростання, реформ та протидії агресії.

Співрозмовники скоординували підходи щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а також якнайшвидшого схвалення Європейським Парламентом та Радою ЄС рішення про запровадження безвізового режиму для громадян України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply