Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Дніпрян не влаштовує очільник обласної поліції

Автор:

|

Лютий 20, 2017

|

Рубрика:

Дніпрян не влаштовує очільник обласної поліції

За словами активістів – членів міської спілки ветеранів АТО та громадської організації «Рух «Вільна доля» – керівництво поліції бездіяльне щодо закриття закладів з ігровими автоматами та «наливайок» у місті та області. Тому й виставлено пікет поблизу обласного управління правоохоронного відомства. Протестувальники запевняють, що їхня акція – безстрокова. Основна мета – звільнення начальника облуправління поліції Ігора Репешка. Про це 20 лютого повідомляє «Радіо Свобода».

«Ми понад півтора року займаємося закриттям незаконних залів ігрових автоматів і так званих «наливайок». Ми здійснюємо нашу роботу спільно з патрульною поліцією міста, патрульна поліція з нами активно співпрацює. Однак чиняться перешкоди – з боку слідчо-оперативних груп райвідділів, які, приїжджаючи на місце, відмовляються вилучати незаконну алкогольну продукцію, посилаючись на норми закону, а дехто прямо каже, що не може це зробити без вказівки «згори», – заявив один із активістів.

За словами пікетувальників, у Дніпрі функціонує приблизно 2,5 тисяч пунктів незаконного продажу алкоголю та 1 тисяча залів з ігровими автоматами. Водночас в облуправлінні поліції зазначили, що готові співпрацювати із активістами. Однак попросили мітингувальників оновити дані щодо незаконних об’єктів. За словами пана Репешка, після отримання повної інформації можна розпочинати роботу.

Зазначимо, Ігор Репешко очолює обласне управління Нацполіції у Дніпрі з листопада 2016 року.

Світлини: Юлія Рацибарська/RadioSvoboda,org (RFE/RL), dnipro.depo.ua.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply