Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Для чого у Росії згадали царя Миколу ІІ

Автор:

|

Листопад 28, 2017

|

Рубрика:

Для чого у Росії згадали царя Миколу ІІ

Сайт «Deutsche Welle» 28 листопада повідомляє, що Слідчий комітет Російської Федерації (РФ) проведе психолого-історичну експертизу подій в Іпатіївському домі міста Єкатеринбурга, де влітку 1918 року було розстріляно царську родину. Експерти хочуть дослідити версію ритуального вбивства. Для цього створять експертну раду з фахівців Академії наук, Московського та Санкт-Петербурзького університетів, а також працівників архівів і священиків. Нагадаємо, колишнього російського імператора Миколу II і його сім’ю розстріляли у ніч з 16-го на 17 липня 1918 року в Єкатеринбурзі.

Намісник Стрітенського монастиря у Москві єпископ Тихон заявив: «У значної частини церковної комісії немає сумнівів, що це вбивство було ритуальним». На підтвердження цієї версії він навів слова чекіста Якова Юровського, який командував групою виконавців. А той колись твердив, що імператор дістав найбільшу кількість поранень, бо всі учасники розстрілу «хотіли бути царевбивцями».

Виникає логічне запитання щодо потреби у такому розслідуванні. 28 листопада очільник департаменту громадських зв’язків Федерації єврейських громад Росії Борух Горін вже заявив, що озвучені припущення – це «абсолютно юдофобський міф, який використовували у антисемітській пропаганді кілька десятиліть».

Архівна світлина розстріляної царської сім’ї з сайту «Deutsche Welle».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...